11:11 BİR VARLIK'IN YÜKSELİŞİ (UYANIŞI)

Translated by Hande Sezer

BİR VARLIK'ımızın Uyuyan Devi uyanıyor. Bu, bizlerin gerçekten daha önce olmadığı kadar Bir içinde biraraya gelmemizin zamanıdır. Birlikte başarabilceğimiz çok şey vardır. Bu daha önce hiçbir zaman, Dualiteden Birlik'e geçiş yaptığımız bu Bitirme Zamanlarında olduğu kadar önemli olmamıştır.

Mayıs 2004'de 6. Kapı'nın Aktivasyonu 11:11 Girişi'ni tersyüz etmiştir. 11:11 in yeni Vizyon'u ortaya çıkmaktadır ve bu çok güçlü bir vizyondur....

6. Kapı'nın Aktivasyonu'na kadar, 11:11 Girişi 11 sayısının titreşimi altındaydı. Onbir sayısı YENİYİ DEMİRLEMEK'i temsil eden bir Master Sayı'dır. Ve gerçekten, bu birçoğumuzun çok uzun zamandır yapmakta olduğu şeydir. Uzun zamandır Yeni'yi, yani Birlik'i, dualitenin kireçleşmiş yoğunluğuna yerleştirmekteydik.

Bu proses bizi, gezegensel damgalardan (planetary logos) (gezegensel varlık), bizim en özel, şahsi hücresel özümüze kadar, olabilecek her düzeyde etkiledi. Bu çoğunlukla olağanüstü zorluklarla dolu, zahmetli bir görev olmuştur. Biz yine de, dualitenin egemenliği zamanlarının neredeyse sonuna geldiğini ve Birlik'in tamamen demirlenmesi gerektiğinin bilincinde olarak, sebatla devam ettik. Hayatta kalışımızın buna bağlı olabileceğinin bilincinde olduk.

Daha Büyük Gerçeklik, Birlik'in ait olduğu yerdir ve Daha Büyük Gerçeklik bizim dualite-bazlı eski gerçeklik sistemimizin içerisine gitgide daha çok sokulmaktadır. Ta ki biz en sonunda Birlik'in ve dualitenin paralel gerçeklikler olarak aynı anda varolduğu bir Üst-Üste-Gelen Kuşak yaratana kadar. Bu Üst-Üste-Gelen Kuşak, şu anın içine örülü olarak geçmişi ve geleceği kapsar hale geldiği şu ana kadar genişlemeye ve kalınlaşmaya devam etti.

Şimdi kritik bir kavşağa geldik, bundan sonra hangi yolu seçeceğimize karar vermemiz gereken Ana Yol Ayrımındayız. Eğer daha Büyük Gerçekliğin, Birlik'in daha derinlerine gitmek istiyorsak, varlığımızı tamamen yeni bir seviyeye taşımalıyız.

Bu yeni seviye BİR VARLIK'tır. Basitçe anlatmak gerekirse, bizim BİR VARLIK'ımız Bir Yaşam'dır, Organik Varlık ---- BİR OLARAK BİZLER. Herşey Bir'in parçasıdır; bunu hepimiz biliyoruz. Ama yine de BİR VARLIK'ın bir parçası olmak hakkında hala birçok yanlış anlaşılma vardır.

Şu anda, bu sadece bilinçli olarak BİR VARLIK'ımızın içerisinde durmakla alakalıdır. Her birimizi Bir'in Yıldızının birer ışını olarak görmekle alakalı. Ben Bir'in Solara'sıyım. Sen Bir'in  _____ 'sısın.

Biz  bir kez kendimizi gerçekten "Bir'in Varlığı" olarak tanımladığımızda, çok derinlerimizde büyük bir kayma gerçekleşir. İçsel olarak herşey ile beraber dokunmuşluğumuzu görür ve hissederiz. Algılarımız genişler ve şefkatimiz serbest kalır. Perdeler dağılır....

Sadece hayatını sürdürmeye çalışan izole edilmiş bireyler olmadığımızın farkına varırız. Gezene artık sadece "kendi işimizi yaparak" hizmet edemeyiz. Birdenbire muazzam BİR VARLIK'ımızın devamlı bizimle olan engin desteğini hissedebiliriz. Birlikte örülmüş olarak biz birbirimizi destekleriz; birbirimize değer veririz. Üç Silahşörler'in düsturu gibi "Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin". Artık yalnız değiliz. Artık aciz ve çaresiz değiliz. artık ayrı değiliz.

Doğamızda var olan Birlik'e bizler daha çok sayıda uyandıkça, BİR VARLIK'ımız dirilip hayata geçiyor. Uyuyan Dev uyanıyor... BİR VARLIK'ımız gelecekteki evrimimizin anahtarıdır. O, gezegenin hayatta kalmasının anahtarıdır. Ve o, dualitenin ilüzyonunu bir seferde ve sonsuza kadar yok edecek kadar güçlüdür.

Uyuyan Dev uykusunu üzerinden atıyor ve yükselmeye başlıyor.....

BİR VARLIK'ımızın Uyuyan Dev'inin ne kadar uzağa gideceği her birimize bağlıdır. Sadece birkaçımız mı olacak yoksa çok fazla mı olacağız? Uyuyan Dev birkaç belirsiz adım mı atacak, yoksa sevgi ve güven ile ---- dengesizlikleri düzelterek, bütün kırık kalpleri şifalandırarak, ayrılığı yok ederek ve yerine Birlik'i  koyarak---- evreni boydan boya geçecek mi? Siz bunun bilinçli bir parçası olacak mısınız?

Dünya üzerinde birçoğumuzun bu kaymayı olanaklı kılmak için ellerinden gelen herşeyi yaptığını, ve yıllardır adanmışlık ve cesaret ile bunu yapmakta olduğunuzu biliyorum. Sizlerin varlığınız derinden hissedilmekte ve takdir edilmektedir. Ve bir çoğumuz fiziksel olarak henüz tanışmamış olsak da, beraber çalışmakta olduğumuzun bilincindeyiz. ama bazen bunun yeterli olup olmadığını merak ediyorum. Belki de bu zamanların büyüklüğü bizi yeni bir adım atmamız, daha önce hayal bile edilemez bir ölçekte bir araya gelmemiz için çağırmaktadır. Hepberaber BİR VARLIK olarak gururla ayakta durmamız için. Kendimizi bilinçli olarak BİR'e ayarlamamız için. Tüm dünyaya görkemli BİR VARLIK'ımızı ÇALIŞMA HALİNDE göstermemiz için....

Haydi! Bir Varlık'ımızın Uyuyan Dev'ini tamamen uyandıralım! BİR olarak beraberce imkansızı başarabiliriz. Haydi! Bütün dünyaların içerisindeki dünyalar boyunca varlığımızın hissedilmesini sağlayalım! Haydi! Gerçekten büyüklüğümüzü beyan edelim.......


BİR VARLIK'IMIZIN YÜKSELİŞİ hakkında daha fazla bilgi

BİR VARLIK'IMIZ hakkında daha fazla bilgi

 
İşte yeni 11:11 BİR VARLIK'IN YÜKSELİŞİ KOORDİNATÖRLERİMİZ!

Destek ve tavsiyeler için onlarla bağlantı kurmaktan çekinmeyin.
Most of them have participated in 11:11 Gate Master Cylinders.
 

INTERNATIONAL ANCHOR COORDINATOR
Indigo
Email: indigo1111@verizon.net


11:11 LANGUAGE COORDINATORS


GERMAN
Sebastian email: bridge22germany@aol.com

HUNGARIAN
Andrea email: sirana.vega@yahoo.com

PORTUGUESE
Cris email: cris@crisboog.com.br

RUSSIAN
Zina Antara email: doorway1111@mail.ru

SLOVENIAN
Jana email:
janakristanc@yahoo.com

SPANISH
Isabel email: isabelchaires@hotmail.com


11:11 COUNTRY COORDINATORS

AUSTRALIA
Ama email: ama22@bigpond.net.au

AUSTRIA
Gerlinde

BELARUS
Lyidmila email: li211440@mail.ru

BOLIVIA
Carlos email: charlyunic@hotmail.com

BRASIL
Cris email: cris@crisboog.com.br

CANADA
Ra*Maa*Lar email: ramaalar@sympatico.ca

CHILE
Alejandra email: aibandu@yahoo.com

GERMANY
Sebastian email: bridge22germany@aol.com

HUNGARY
Andrea email: sirana.vega@yahoo.com

MALAYSIA
Antares email: magickriver@gmail.com

MEXICO
Isabel email: isabelchaires@hotmail.com

PERU
Jorge email: elsaquito@hotmail.com

RUSSIA & UKRAINE
Zina Antara email: doorway1111@mail.ru

SLOVENIA
Also for Croatia, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Montenegro, Serbia,
Czech Republic, Slovakia & Poland.

Jana email: janakristanc@yahoo.com

UK
Anthony email: antvurt@yahoo.co.uk

USA
Indigo email: indigo1111@verizon.net

VENEZUELA
Abjini email: abjinia@gmail.com

 

11:11 Bir Varlık'ın Yükselişi Ankraj Grubu Web Sitesi

Anchor Groups for 8th Gate: Part Two

MASTER LIST of all Anchor Groups Worldwide

8th Gate 2 Anchor Groups Worldwide: Australia to Canada
8th Gate 2 Anchor Groups Worldwide: Colombia to Malaysia
8th Gate 2 Anchor Groups Worldwide: Mexico to Slovenia
8th Gate 2 Anchor Groups Worldwide: Spain to Zimbabwe
8th Gate 2 Anchor Groups in Argentina
8th Gate 2 Anchor Groups in Brazil
8th Gate 2 Anchor Groups in Chile
8th Gate 2 Anchor Groups in Germany
8th Gate 2 Anchor Groups in Russia
8th Gate 2 Anchor Groups in USA

 

Eğer bir Ankraj Grubu organize ediyorsanız,sizi de listeye ekleyebilmemiz için lütfen Indigo'ya indigo1111@verizon.net adresinden e-mail atın.
Bu e-mailde adınızı, şehrinizi, ülkenizi, e-mail adresinizi ve eğer mümkünse telefon numaranızı bildirmeyi unutmayın.

 
Bir Varlık'ın Yükselişi Sohbetleri, Atölyeleri ve Master Dersleri, 11:11 Gezegensel Aktivasyonları:
11:11 Events 2009
11:11 Workshop Facilitators