Yardım edebileceğiniz birkaç yol var.

 

PAYPAL ARACILIĞIYLA YAPILACAK ONLINE BAĞIŞLAR
Kolay ve hızlı olan Paypal, hem kredi kartı hem de e-çek kabul etmekte olup, birçok ülkede kullanılmaktadır. 11:11'e sponsor olun ve bu butona tıklayarak herhangi bir miktarda tek bir ödeme yapın.PAYPAL ARACILIĞIYLA AYLIK BAĞIŞLAR
11:11'e sponsor olun ve bu butona tıklayarak her ay $22 bağışta bulunun. Bu miktar her ay kredi kartınızdan otomatik olarak kesilecektir, ancak istediğiniz zaman talimatınızı iptal edebilirsiniz.

BİR ÇEK GÖNDERİN
Lütfen Solara adına Amerikan Doları olarak kestiğiniz Çeklerinizi aşağıdaki adrese gönderin:
Solara
PO Box 90
Kapaa, HI 96746 USA

Paypal Kullanmadan KREDİ KARTI İLE YAPILACAK BAĞIŞLARl
Paypal'i kullanmak istemiyorsanız, ama yine de bağış yapmak istiyorsanız, lütfen bana kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini, ne kadar bağış yapmak istediğinizi, isminizi ve posta adresinizi gönderin. Telefonum ve faks numaram +1-808-821-1291 email adresim solara@nvisible.com.

SÖRF RAPORLARINA ABONE OLUN
Sörf raporlarının iç sezgisi yüksektir ve hayret verici bir biçimde doğrudurlar. Sörf Raporu Abonelikleri halen benim aylık giderlerimin yarısını karşılamaktadır... Abone sayısını ikiye katlayabilmemiz çok büyük bir yardım olacaktır. Bu yüzden lütfen arkadaşlarınızı haberdar edin....

Sörf Abonelik sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın

AMAZON.COM'DAN BU LİNKE TIKLAYARAK ALIŞVERİŞ YAPIN
Amazon.com'a bu Amazon logo'sunu tıklayarak girdiğinizde, yaptığınız alışverişten küçük bir komisyon bizlere ulaşıyor.

GRAFİK TASARIMCILAR
Kehanet kartı destem ve onun 150 sayfalık kitabı için grafik tasarım yapılması gerekmektedir. Ayrıca yine bu kartlar ve kitap için yaratıcı bir ambalaj tasarımı da yapılması gerekmektedir. Basit, yeni ve temiz tasarımlar istiyorum. eğer bu sizi heyecanlandırıyorsa, lütfen beni haberdar edin. Size hemen ödeme yapamayabilirim ama kartlar piyasaya çıktığında ödeme yapabilirim. Veya yapmış olduğunuz işi bağışlayabilirsiniz. Bu kartların maliyetleri düşürmek amacıyla Asya'da basılması gerekmektedir. Eğer güvenilir, kaliteli Asyalı bir matbaa ile çalışma deneyimini olanlarınız var ise lütfen benimle irtibata geçin.

TEŞEKKÜRLER !

Refahın titreşimi ona en çok ihtiyacı olan ve onu gerçekten hakedenlerle olsun.


11:11'e desteğiniz fazlasıyla makbule geçmektedirour!