İkinci 11:11 8. Kapı Aktivasyonu
Özdeki Gerçek Sevgi


5 Haziran 2009
Büyük Silindir
Titicaca Gölü, Peru-Bolivya

Çeviren Özlem

 

Peru ve Bolivya’daki mistik Titicaca Gölü bizim 8. Kapı Büyük Silindirimizin mekanı olacak. Bu yer tarih boyunca doğumun ve yeni başlangıçların yeri oldu. Ve yine öyle olacak....

Büyük Silindir ise her zaman 11:11 Aktivasyonunun anahtar noktası olmuştur. O, yeni 11:11 enerjilerinin gezegene ilk giriş yeridir. SAF KALP GERÇEK SEVGİSİNİ dünyaya getirdiğimiz için Gerçek Varlıklardan oluşan güçlü ve bağlı bir 8. Kapı Büyük Silindiri grubuna sahip olmak hayati öneme sahiptir.

8.Kapı Aktivasyonu 1992’deki ilk kapı aktivasyonundan sonra olacak olan en önemli ve muazzam aktivasyondur. Görünmeyenin Elmasına olan yolculuğumuzun tamamlanışına işaret eder. Birlik’e giden yoldaki maceramızda açığa yepyeni bir kozmoloji çıkarır. Yeni’nin patikaları daha derin bir Görünmeyen’in geniş ve saf diyarlarına açılıyor, harika Lotus Dünyası da bunlardan biri. Bilinenin haritasının tamamen dışına çıkıyoruz ve her şey öz, çekirdek bir aşamaya doğru değişim geçiriyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

8. Kapı çok geniş ve hayatidir bu yüzden Büyük Silindir’de yalnızca gerçekten yer almak isteyenler bulunmalıdır, çünkü tüm varlığımızı ortaya koymadığımız takdirde Tek Gerçek Sevgi’nin Yeni Matrix’ine birlikte hayat veremeyiz. Bugüne kadar düşünemediğimiz ölçüde SEVGİ, ultra gerçek ve inanılmaz güçlü bir şekilde ortaya çıkacak. Bu bazen çok yoğun ve zorlu olabilir çünkü enerjiler bilinenin haritasının tamamen dışına çıkıyor. Aynı zamanda gerçek öz varlıklarımızı yaşamak ve bu genişliğin yüksek düzeylerindeki diğer varlıklarla birlikte olmak son derece keyifli olabilir. 8. Kapı Büyük Silindiri şu andaki hayal gücümüzün çok ötesindeki yolları aydınlatıyor.

11:11 Büyük Silindiri’nde yer almak hayatımızın deneyimidir. Kesinlikle benzersiz bir deneyimdir. Bilinmeyenin patikasını en derin ve en yeni enerjilerle açmaya hazırlanan çekirdek bir düzeyden gelmektedir. Büyük Silindir’de dünyanın dört bir yanından gelecek insanlarla tanışacağız ve bir ömürlük arkadaşlar edineceğiz. Dolayısıyla bu seferki aktivasyon tamamen yeni bir düzeye işaret ediyor, bazılarımız yeni yaşamlarında anahtar konumunda olacak kişilerle tanışacaklar ve bazılarımız belki de burada Tek Gerçek Varlıklarıyla buluşmalarını kutlayacaklar.

Bu Gerçek Varlıklardan oluşan çok güçlü bir grup olacak. Tek Gerçek Sevgi’nin Yeni Matrix’inin doğumundaki görev pozisyonlarımızı alacağız. Lotus Kalbimizin çekirdeğindeki özümüzü güçlendirecek ve genişleteceğiz. Kaderin Çarkı dönüyor, bizi hayatlarımıza girmekte olan doğru yeni insanlara ve doğru yeni pozisyonlara çağırıyor. Sonunda zaman geldi.

8.Kapı Büyük Silindiri 11:11’in en önemli vizyoneri olan Solara’yla, Yeni’yi doğuran en derin aşamalarda doğrudan çalışmayı sağlayacak nadir bir fırsattır. Solara’nın uzun zamandır taşıdığı bu sorumluluk ve bilgi asası, onu kendi bir sonraki düzeyine geçirirken bir yandan bizim Tek Varlığımıza intikal edecek. All our current 11:11 Facilitators gibi tüm 11:11 workshop düzenleyicilerimiz SAF KALP SEVGİSİ’nin güçlü bir şekilde açığa çıkması için ne gerekiyorsa yapacaklar.

8. Kapı Aktivasyonundan önce hazırlık için yedi uzun günümüz olacak çünkü bu çok önemli bir kapı. Aktivite haftamız 29 Mayıs sabahı başlayacak. Bu süre zarfında odağımız yenilmez bir Tek Varlık olarak bütünleşmek ve Lotus Dünyasına tamamen girebilmek için Lotus Kalplerimizi aktive etmek. Herhangi bir program kısıtlaması yoktur hatta 8. Kapı Aktivasyonunda bile, her şey var olan enerjilerle spontane olarak sörf yapmak üzerine kuruludur.

Bu sürede ayrıca 11:11 Kutsal Danslarını da öğreneceğiz, böylece onları Aktivasyon Seremonisinde uygulayabileceğiz, bu danslar böyle bir olay gibi yüksek koşullar için yaratılmışlardır. Bu onları workshop’ta deneyimlemekten çok farklıdır. Kutsal Danslar derin öz aşamalarda son derece dönüştürücüdür ve tanımlanmaları çok zordur. Bazı Kutsal Danslar da yeni aşamalara yükselecek ve yerlerine yenileri doğacak.

8.Kapı Büyük Silindiri Tek Gerçek Sevgi’in Yeni Matrix’ini doğurmada hayati bir öneme sahiptir. Uzun süreli etkileri olacaktır. Gerçekten olağanüstü insanlar orada olacaktır. Ve 2007’deki ilk 8. Kapı Aktivasyonunda olduğu gibi, Büyük Silindir hızlıca dolacaktır. Ülkeler arasında ve erkek ve dişi enerjiler arasında denge kurulmaya çalışıldığı için kaydınız hemen teyit edilmeyebilir.İkinci 8.Kapı Büyük Silindiri Kayıt Bilgileri
8. Kapı Kayıt Formu Word Belgesi Olarak İndirin
8.Kapı Büyük Silindiri Hakkında Sorular
8. Kapı Bölüm 2:

Peru Vize Bilgileri
Bolivya Vize Bilgileri
8. Kapı Ndex’i: İkinci 8. Kapı sayfalarının tüm listesi

 

KİMLER KATILMALI

Büyük Silindir deneyimi herkese göre değildir. Her şey extrem bir yoğunluğun geçici patlamalarıyla çok yüksek bir aşamada gerçekleşir. Bazen gerçekten çok zorlayıcı olabilir. Bizden devamlı olarak ultra GERÇEK ve DOĞRU olmamızı bekler. Böyle olmayan her şeyi çırılçıplak kalana dek soyar. Aynı zamanda SAF KALP SEVGİSİ’nin geçmişte hiç ulaşamadığımız engin aşamalarına ve ölçülemeyecek derinliklerine dalarız. Bu yüzden Büyük Silindir deneyimi herkese uygun değildir. Lütfen kendinize karşı dürüst olun, bunlar size çok fazla geliyorsa yine de Demirleme Grubunda yer alarak 8. Kapı Aktivasyonunda önemli bir rol oynayabilirsiniz.

GELİN....

Geniş açık bir kalple.
Tam bağlılıkla.
Hayatınızı değiştirecek derin bir deneyime hazırsanız.
Tüm varlığınızla bir kuantum patlamasına çağrılıyorsanız.
Büyüklüğünüzü görmeye hazırsanız.
Tüm varlığınızla Bir’e hizmet etmek istiyorsanız.
İçinizde Tek Gerçek Sevgi’nin doğumunu gerçekleştirmeye karşı bir çağrı varsa.
Düaliteden çıkıp tamamen yeni bir aşamaya hareket etmek istiyorsanız.
En Vahşi Rüyalarınızı gerçekleştirecek Sevgiyle aşılanmak istiyorsanız.
Gezegene gelmekte olan en yeni, en saf ve en gerçek enerjilerin asasını taşımak istiyorsanız.
Doğruluğa hizmet etmek istiyorsanız.

GELMEYİN....

Sevginin bereketini taşıyamayacaksanız.
Yoğunlukla başa çıkmanızı engelleyen mental, fiziksel ya da duygusal koşullarınız varsa.
Yüksek bir irtifayla başa çıkamayacak fiziksel bir durumunuz varsa.
Bir partiye ya da tatile gittiğinizi düşünüyorsanız.
Gerçekten katılmak yerine ne olup bittiğini görmek niyetindeyseniz.
8.Kapı Büyük Silindirinin ve Aktivasyon seremonisinin enerjilerini manipüle etmek ya da onlarla oynamak niyetindeyseniz.
Drug kullanıcısıysanız.
Tek Varlık olarak çalışmak konusunda sorunlarınız varsa.
Hala düalitenin hakim gerçeklik olduğuna inanıyorsanız.

 

GEÇMİŞTEKİ VE ŞİMDİKİ 11:11 WORKSHOP DÜZENLEYİCİLERİ

Eğer bir Yükselen Tek Varlık Workshop’u Düzenleyicisi ve Kutsal Danslar öğretmeni olmak istiyorsanız, 8. Kapı Büyük Silindiri’ne gelmelisiniz. Bu tüm eski workshop düzenleyicileri için de geçerlidir, düzenleyicilik statünüzü sürdürebilirsiniz. Çünkü 11:11 Büyük Silindirleri yeni enerjilerin taşıyıcısıdır. Biz SAF KALP GERÇEK SEVGİSİ’nin Yeni Matrix’ini dünyaya getirince, her şey tamamen yeni bir aşamaya entegre olacak.

Lütfen unutmayın ki tüm 11:11 Düzenleyicisi Eğitim Sınıfları davetiyeye tabidir. Bir sonraki sınıf 2009 sonbaharında açılacaktır. Büyük Silindir’de yer almak Düzenleyici Eğitim Sınıfı’nda yer almanın garantisi değildir, bunu yapmayı içten arzulamak önkoşuldur.

Bir sonraki 11:11 Workshop Düzenleyicisi Sınıfı 8.Kapı Büyük Silindiri’nde seçilecektir. Eğer bir Düzenleyici olmak istiyorsanız, lütfen kayıt formunuzda ve Büyük Silindir hazırlıkları esnasında bunu belirtin.

Var olan düzenleyiciler ve potansiyel workshop düzenleyicileri için ek toplantılar Titicaca Gölü’nde bulunduğumuz süre zarfında yapılacaktır.

8.KAPI BÜYÜK SİLİNDİRİ TARİHLERİ

BÜYÜK SİLİNDİR’İN PERU, PUNO’YA ULAŞMASI: 28 Mayıs 2009, Çarşamba

BÜYÜK SİLİNDİR HAZIRLIKLARININ BAŞLAMASI: Cuma sabahı, 29 Mayıs.

İKİNCİ 8.KAPI AKTİVASYONU: 5 Haziran Cuma.

AKTİVASYON SONRASI OTURUMLARI VE KUTLAMA: 6 Haziran Cumartesi.

BÜYÜK SİLİNDİR’İN PERU, PUNO’DAN AYRILMA TARİHİ: 7 Haziran Pazar.

 

8. KAPI BÜYÜK SİLİNDİRİ BURS FONU

Her zaman Büyük Silindir’de yer almak isteyen fakat buna maddi olanağı olmayan değerli varlıklar vardır. Bu yüzden biz onların buraya gelmesine yardım etmek amacıyla bir 8.Kapı 2 Bursu Fonu kuruyoruz. Her yerden gelecek her türlü bağış şükranla kabul edilecek ve iyi bir yolda kullanılacaktır.

 

Solara ve Annu Titicaca Gölü’nde Yeni’ye doğru yol almaya hazırlanıyor